Svedectvo o uzdravení chrbtice a srdca

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus!

Chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť z modlitebného stretnutia v júni. V roku 2010 mi praskla platnička, bola som hospitalizovaná, 3 mesiace PN, v bolestiach odkázaná na pomoc najbližších. Môj stav sa zlepšoval pomaly, po roku ďalšia vážna diagnóza – osteoporóza chrbtice. Zistil mi ju náhodou rodinný priateľ – lekár. Jeho vtedajšie slová : je to horšie ako zle, tvoja chrbtica má 70 rokov, ma položili, mala som 41. V bolestiach a strese som prežívala dni v práci i doma. V tomto období sa veľa zmenilo i v mojom osobnom živote. Po 13 rokoch som pristúpila k sviatosti zmierenia, a začala som obnovovať svoj vzťah k Bohu. Pán ma vo svojej láske a milosrdenstve priviedol až na tieto modlitebné stretnutia. Až tu som pochopila, a prežila, čo je to vnútorné uzdravenie. Mala som prečítaných niekoľko kníh od pátra Eliasa Vellu, tie mi veľa pomohli, ale chýbal mi Boží dotyk…

Niekoľko krát na stretnutiach otec Ľuboš, a otec Slávko povedali, že „dôležitejšie je mať zdravé srdce“. Pán najskôr uzdravil moje srdce, dušu a ducha. S Jeho pomocou sa mi ľahšie prekonávajú zdravotné problémy, aj všetko ostatné. No boli chvíle, keď som v bolestiach Pána prosila len o silu, aby som to zvládla. Utešovala som sa Sv. Pavlom, ktorý tiež prosil Pána, aby mu odňal osteň, Pán mu odpovedal: Stačí Ti moja milosť… No a ja milostí od Pána dostávam mnoho 🙂 v podobe v mojich detí, rodičov, sestry, priateľov, kolegov, ktorí mi pomáhajú. Rôzne životné situácie, ktoré boli z ľudského pohľadu neriešiteľné sa vyriešili vďaka Pánovi. Len mu odovzdajte svoje srdce a Pán bude konať!

Na júnovom stretnutí som počas modlitieb počula, ako pani z modlitebnej skupiny hovorí: Pán Ježiš uzdravuje chrbticu L4, vtedy som si pomyslela – to by mohla byť aj tá moja. Mala som poškodenú L4-L5. Od toho dňa nemám žiadne bolesti, chvála Ti Pane!!!!!!!!!!!!!!

Ďakujem všetkým kňazom a členom modlitebnej skupiny.

Slávka

Názor k “Svedectvo o uzdravení chrbtice a srdca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *