Nebojme sa vpustiť Lásku do našich sŕdc

Z denníčka svätej sestry Faustíny:
 
453/ Pán mi povedal: „Prečo sa bojíš a chveješ, keď si spojená so mnou? Nepáči sa mi, keď sa duša poddáva zbytočnému strachu. Kto sa ťa smie dotknúť, keď si spojená so mnou? Najmilšia mi je duša, ktorá pevne verí v moju dobrotu, a vo všetkom sa spoľahla na mňa. Obdarúvam ju dôverou, a dám jej všetko, o čo prosí.“
 

 
  • Tieto slová Pána Ježiša môžu uistiť aj nás, o Jeho láske k nám, o Jeho blízkosti, a s Ním sa nemusíme ničoho báť. Prajem nám všetkým, aby sme mali otvorené, a vnímavé srdiečko pre láskyplný Boží dotyk. Božia láska nemá hranice, je trpezlivá, bezpodmienečná, uzdravujúca … Advent je nádherný čas, počas ktorého sa pripravujeme na príchod nášho Nekonečného Boha, znížil sa k nám ľuďom, a prišiel ako malé bábätko :o) Nebojme sa vpustiť Lásku do našich sŕdc, možno bude na začiatku malá, ako Ježiško v Jasličkách, ale prosme s túžbou v srdci nášho Nebeského Otca a Nebeskú Mamu, aby nám pomohli v našom rozhodnutí nechať Lásku v našom srdci dospieť.
 
 
 
589/ Láska vyháňa z duše strach. Keď som si zamilovala Boha celou svojou bytosťou, celou silou svojho srdca, od tej chvíle ustúpil z mojej duše strach. Boh je Láska, a jeho Duch je pokoj.
 
SL

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *